UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pacyfista - co za brednie. Ja inaczej pojmuje pacyfizm. Nie zaczepiam nikogo, ale jak mi ktos w droge wejdzie to oberwie. A tej miegwie sie nalezy ZDECHNIECIE. Nie mow o niej kobieta.
@pacyfista - co za brednie. Ja inaczej pojmuje pacyfizm. Nie zaczepiam nikogo, ale jak mi ktos w droge wejdzie to oberwie. A tej miegwie sie nalezy ZDECHNIECIE. Nie mow o niej kobieta.