34-latka odpowie za skatowanie kota

51
17.08.2016
34-latka odpowie za skatowanie kota
34-latka odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzętami (fot. policja)
Wczoraj (16 sierpnia) policjanci z Elbląga zatrzymali 34-letnią kobietę. Przedstawili jej zarzuty znęcania się nad zwierzętami. Podczas interwencji przyznała się do skatowania kota. Powiedziała policjantom, że kopała go tak długo, aż zdechł. Przyczyna – zwierzę miało ją podrapać. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.
34-latka została zatrzymana wczoraj, około godz. 10 w jednej z podelbląskich miejscowości. Policjanci byli wzywani do awantury domowej. Na miejscu zastali zgłaszającą rodzinę oraz pijaną i awanturującą się kobietę. Podczas zatrzymania przyznała się, że dzień wcześniej zabiła pięciomiesięcznego kota. Powiedziała policjantom, że kot ją podrapał i tak długo go kopała w głowę, aż zdechł. Policjanci znaleźli skatowane zwierzę w pojemniku na odpady. 34-latka odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzętami. Grozi jej kara do 3 lat więzienia. Zatrzymana była wcześniej była karana za pobicie. Miała promil alkoholu w organizmie. O zdarzeniu policjanci powiadomili animalsów.
   
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Biedny kocurek, głupia baba. Mam kotkę 13 lat i nie raz już mnie podrapała, nawet w zabawie, ale jakoś jej nie kopie i nie zabijam.
Przerażamnieludzkagłupota (2016.08.17)

info

32  
  8
Co za zero! Powinna zostać tak samo skopana aż ZDECHNIE!
B1 (2016.08.17)
A dlaczego o zdarzeniu, Policja informuje "animalsów"??? Jakim prawem??? Kto to jest "animalsi"?
niemagłupichpytań__sątylko (2016.08.17)
Niech zdechnie sama suka !!!!!!! Łeb bym jej skopala za to.
Obronca zwierząt (2016.08.17)

info

27  
  11
Policjantka w czasie wykonywania czynności służbowych bez czapki??? A fakt. .. kitek przeszkadza;) A tak na poważnie, kobiety w Policji robią rewię mody, zauważa się to coraz częściej :(
(2016.08.17)
Była już karana za pobicie i nikt jej nie zabił
(2016.08.17)

info

8  
  3
Policjantka jest na komendzie po interwencji domowej, może wtedy miała jednak czapkę.
(2016.08.17)

info

9  
  5
Powinni zaszyć jej szczura w waginie.
(2016.08.17)

info

19  
  6
Grozi jej 3:lata i mam nadzieję że trzy dostanie. Bez żadnych zawiasów. Może po odsiadce nabralaby respektu dla KAŻDEGO zycia
(2016.08.17)

info

29  
  5
abyś ku. .. zgniła w pace :[
SNAKE (2016.08.17)