UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co Wy sie czepiacie tej policjantki? To tez kobieta. A chyba lepiej zeby byly zadbane i ladne niz jakies zniszczone woda, sterydami i papierosami babochlopy. Jak by to swiadczylo o naszym panstwie i prawie? Nie jestem za przesadnym rownouprawnieniem ale akurat patrole powinny byc mieszane wzystkie czyli policjant i policjantka tak jak na zachodzie. Facet i kobieta sie roznia i fizyka i psychika i moga sie wtedy uzupelniac (ladna policjantka od negocjowania, policjant od napi. rdalania).
kazik.2000