A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taką zwyrodniałą patologię trzeba na stałe odizolować, bo jest zagrożeniem dla zwierząt i ludzi. Domagam się maksymalnej kary bez zawiasów.
500+ tak wlasnie dziala. nieroby, patole i lenie smierdzace dostaja cos czego nigdy by w zyciu nie osiagneli
Masakra! To nie człowiek. ..
Odciąć jej stopy tepym nożem albo po ukraińsku siekierą to nie będzie już kopać
Nie bredź.
Syn Osamy bin Ladena wzywa Saudyjczyków, by obalili władze
Syn twórcy dżihadystycznej Al-Kaidy Osamy bin Ladena zaapelowaÅ‚ do Saudyjczyków, by „obalili” wÅ‚adze Arabii Saudyjskiej i „wyzwolili siÄ™” spod wpÅ‚ywu USA – podaÅ‚o we wtorek amerykaÅ„skie centrum monitoringu dziaÅ‚alnoÅ›ci dżihadystów w internecie.
I z tego powodu kot nie żyje ? :-D
psychiczne dno
500+
Aha ty pewnie nie dostajesz.