Wybrany wątek opinii

Pseudoobrońcy zwierząt powinni wstydzić się swoich komentarzy. Żal im kota, a aż kipią z nienawiści. Czym się różni chęć skopania tej kobiety od tego co ona zarobiła? Nie różnicie się niczym. ..
pacyfista (2016.08.17)
@pacyfista - co za brednie. Ja inaczej pojmuje pacyfizm. Nie zaczepiam nikogo, ale jak mi ktos w droge wejdzie to oberwie. A tej miegwie sie nalezy ZDECHNIECIE. Nie mow o niej kobieta.
(2016.08.28)
@pacyfista - Jestem za zgnojeniem tej suki, utopieniem jej w szambie!!!!
(2016.10.20)
Powrót do komentarzy