Wybrany wątek opinii
Pseudoobrońcy zwierząt powinni wstydzić się swoich komentarzy. Żal im kota, a aż kipią z nienawiści. Czym się różni chęć skopania tej kobiety od tego co ona zarobiła? Nie różnicie się niczym. ..
Do moderacji
Odpowiedz
20
14
@pacyfista - co za brednie. Ja inaczej pojmuje pacyfizm. Nie zaczepiam nikogo, ale jak mi ktos w droge wejdzie to oberwie. A tej miegwie sie nalezy ZDECHNIECIE. Nie mow o niej kobieta.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@pacyfista - Jestem za zgnojeniem tej suki, utopieniem jej w szambie!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1