UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie 500+, to po prostu wsiowa patologia !!! Mieszkam już jakiś czas na wsi i widzę na co dzień, tą patologię. Myślę, że dużo w tym winy Policji, przez lata zaniedbany przez nich sektor, dlatego wiochmeni robią, co im się rzewnie podoba, kompletny brak poszanowania przepisów prawa !!!


Anuluj