UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

aahhh maryi sie pomylilo miala skatowac recepcjonistki z hotelu elblag za antyfaszystowskie slogany i wielbienie adolfa

kswciwryjasuko

Anuluj