UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Fana Starówki: Fanem Starówki to Ty może i jesteś, ale o stylach nie masz zielonego pojęcia. Jakie mieszanie stylów ??!! Mieszanie różnych materiałów na elewacji - to tak, ale żeby od razu nazywać to mieszaniem stylów ? Jaki neogotyk ? Gdzie ? Na Starówce nie ma żadnego neogotyku. I o co chodzi z tym kościołem na Robotniczej ? To na pewno architektoniczny koszmar ( choć jego wnętrze ma swój klimat ), ale co to ma do Starego Miasta.

żuczek

Anuluj