UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie pasuje do naszej starowki, ale myślę, że uroku dodałaby jej dokładna rekonstrukcja starego ratusza, który spłonął podczas pożaru w 1772... Mmmmm...
BramaTargowa
W sumie pasuje do naszej starowki, ale myślę, że uroku dodałaby jej dokładna rekonstrukcja starego ratusza, który spłonął podczas pożaru w 1772... Mmmmm...
BramaTargowa