UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sumie pasuje do naszej starowki, ale myślę, że uroku dodałaby jej dokładna rekonstrukcja starego ratusza, który spłonął podczas pożaru w 1772... Mmmmm...

BramaTargowa

Anuluj