UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

patrze, patrze i cosik nie moge sie przekonac choc staram sie jak moge...brzydki jakis taki nieforemny bez fantazji tak jak ktos powiedzial ot kolejny budynek...ale zastanawiam sie jak bedzie z parkowaniem i calym ruchem ktory sie tam zacznie. az strach pomyslec.

elaela