UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do architekta ratusza: kolego, zbieraj już kabze bo jak wybudują ratusz w tej formie to bedziesz musiał płacić tantiemy dla architekta (lub jego spadkobierców) budynku braniewskiewgo dworca.:)

Namolny

Anuluj