UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no cóż... co do wydawania pieniędzy to zgodzę się tutaj ze wszystkimi że elbląg ma zdecydowanie więcej innych wydatków, ale jeżeli już by miał być to jest całkiem niezły... jeżeli ktoś porównuje go do motywu kolejnej kamieniczki to chyba nie był w większych miastach gdzie stare kamienice na starych miastach mają nie kilkanaście, ale kilakadziesiąt lat i ratusze mają bardzo dużo wspólnego z kamienicami.... sam pochodzę ze zdecydowanie większego miasta niż elbląg i ieszkam tutaj dopiero od roku i uwierzcie mi że niektóre podejście elblążan mnie rozwala... nie tylko jesli chodzi o ratusz... pozdrawiam

zamiejscowy