UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Połączenie dwóch lub więcej stylów arch. jest w obrębie Starego Miasta ZBRODNIĄ ! Popatrzcie na dach kościoła przy ul. Robotniczej.Szansą Elbląga jest turystyka ale kto przyjedzie podziwiać neogotycki budynek z elementami przeszkleń i aluminiową elewacją.

Fan Starówki

Anuluj