UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ratusz kojarzy mi sie z wieżą i zegarem. Powinien byc wysoki i smukły. Ten budynek jest ciut za masywny. Pozdrawiam!

1 maja

Anuluj