UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ratusz kojarzy mi sie z wieżą i zegarem. Powinien byc wysoki i smukły. Ten budynek jest ciut za masywny. Pozdrawiam!
1 maja
Ratusz kojarzy mi sie z wieżą i zegarem. Powinien byc wysoki i smukły. Ten budynek jest ciut za masywny. Pozdrawiam!
1 maja