UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Połączenie dwóch lub więcej stylów arch. jest w obrębie Starego Miasta ZBRODNIĄ ! Popatrzcie na dach kościoła przy ul. Robotniczej.Szansą Elbląga jest turystyka ale kto przyjedzie podziwiać neogotycki budynek z elementami przeszkleń i aluminiową elewacją.

Fan Starówki