UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze by było mieć ratusz na starym mieście, ale ten projekt raczej mi nie pasuje. Ma się nijak do obecnego ratusza. Poza tym to chyba juz nie mają na co wydawać pieniędzy. Mają już jeden ratusz? Mają. Spełnia swoje funkcje? No chyba! Inaczej wszyscy urzędnicy by sie z niego wynieśli. Więc po co budować nowy? Dla kaprysu?

Pol