UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do bani może nie jest, ale nie na rynek miasta (raczej do zespolu b. koszar wojskowych, a w nich zapewne kiedys "bania" tez była). pozdrawiam

Zocha

Anuluj