UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do bani może nie jest, ale nie na rynek miasta (raczej do zespolu b. koszar wojskowych, a w nich zapewne kiedys "bania" tez była). pozdrawiam
Zocha
Do bani może nie jest, ale nie na rynek miasta (raczej do zespolu b. koszar wojskowych, a w nich zapewne kiedys "bania" tez była). pozdrawiam
Zocha