UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie tworzcie jakiegos nowego ratusz tylko zrobcie taki jakii byl przed wojna a nie jakis inny!!!!!!!!!!!!!!!

ziomal z dzielni

Anuluj