UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja powiem tak, z ratuszem jest mi wszystko jedno, choc tak duzo kasy to szkoda.... lepiej wydac ta kase na schronisko dla zwierzat, polepszenie warunkow tam itd.
...
ja powiem tak, z ratuszem jest mi wszystko jedno, choc tak duzo kasy to szkoda.... lepiej wydac ta kase na schronisko dla zwierzat, polepszenie warunkow tam itd.
...