UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja powiem tak, z ratuszem jest mi wszystko jedno, choc tak duzo kasy to szkoda.... lepiej wydac ta kase na schronisko dla zwierzat, polepszenie warunkow tam itd.

...

Anuluj