to nie wyglada jak ratusz!!!!!!!!!!!!! predzej jak ten sklep w centru, z tania odzierza!!!!!!!!!THOMA$
to nie wyglada jak ratusz!!!!!!!!!!!!! predzej jak ten sklep w centru, z tania odzierza!!!!!!!!!