UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
miasto pustoszeje, co ambitniejsi wyjeżdżają albo pracują w Gdańsku, Warszawie nawet już kurcze w Olsztynie .Może by tak sprubować coś z tym faktem zrobić bo za 20 lat w nowym ratuszu z braku walącej drzwiami i oknami klienteli bedzie można na każdym pietrze ładny bajzel zrobić dla stolarzy.
emigrant