UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

miasto pustoszeje, co ambitniejsi wyjeżdżają albo pracują w Gdańsku, Warszawie nawet już kurcze w Olsztynie .Może by tak sprubować coś z tym faktem zrobić bo za 20 lat w nowym ratuszu z braku walącej drzwiami i oknami klienteli bedzie można na każdym pietrze ładny bajzel zrobić dla stolarzy.

emigrant

Anuluj