UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten nowy ratusz to dobra rzecz. W większości poilskich miast ratusz i Urząd Miejski są oddzielnie. A po za tym trzeba czymś zabudować naszą "nową starówkę" niż tylko kamienicami dla bogaczy...
sebo
Ten nowy ratusz to dobra rzecz. W większości poilskich miast ratusz i Urząd Miejski są oddzielnie. A po za tym trzeba czymś zabudować naszą "nową starówkę" niż tylko kamienicami dla bogaczy...
sebo