UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten nowy ratusz to dobra rzecz. W większości poilskich miast ratusz i Urząd Miejski są oddzielnie. A po za tym trzeba czymś zabudować naszą "nową starówkę" niż tylko kamienicami dla bogaczy...

sebo

Anuluj