235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jazzie i tak nie ma znaczenia co dla Ciebie jest świetne. Wiadomo, gusty sa różne. najważniejsze - decydentów. Ja jednak wolę nowoczesny ratusz niz z klocków lego zlepek.
(2004.08.24)

info

0  
  0
nie no litości! moja siostrzenica uklada ciekawsze budowle z klockow lego. Architekci,ruszcie głową i sprawdzie,zebysmy nie musieli sie wstydzic naszej starowki.wkoncu jest ona wizytowka miasta.. pozdr
anna (2004.08.25)

info

0  
  0
Nie jestem pewna, czy to co "siostrzenica" tak świetnie układa z klocków, równie znakomicie powtórzą architekcie. Oni albo zapomnieli już jak budowali własne "klockowe" dzieła, albo nie dorośli do klocków "lego". Bo ta budowla złożona jest z klocków lego wybranych z paru różnych pudełek. I na tym polega cały kłopot. "Siostrzenica" zapewne się nie myli i układa klocki "wg gatunku" - Panowie architekcie chyba pozbierali pororzucane i pomieszane klocki swoich wnuczek i z nich zrobili kolażowy ratusz. I to ma być dominanta "starówki" - serce miasta? - Dziwię się tym, co widzą w tym projekcie "hit".
Zocha (2004.08.25)

info

0  
  0
O niebo lepszy od poprzedniego,jak nikt nic lepszego nie wymyśli...to ten będzie ok.
Ullla (2004.08.26)

info

0  
  0
Jakieś to niebo mocno zachmurzone.
(2004.08.26)

info

0  
  0
Do Ulli: a skąd wiadomo, że o niebo lepszy, na podstawie dwóch "pocztówk" nie wiele można powiedzieć o projektowanym obiekcie. Własnie takie "perspektywki" mylą. Obiekt, to nietylko kolorowy obrazek, ale rozwiązanie funkcjonalen itd. itp.
Ula nr 2 (2004.08.26)

info

0  
  0
A kto widział ten projekt w "pełnej krasie": z pokazanymi wszystkimi elewacjami, z rzutami poszczególnych kondygnacji, ten ma tytuł do tego, aby go oceniać. Ja tego nie potrafię na podstawie fragmentu całości. Nie mam więc zdania ani czy to kit ani też czy to hit. Bardzo tendencyjne są takie "rozgrywki" o "niewidomym". Ale, przyznam, świetne do manipulowania opinią publiczną. Brawo stratedzy z urzędu.
Krzysztof (2004.08.27)

info

0  
  0
Proszę, nie budujcie tego. Brzydkie jest i w dodatku w niczym nie przypomina Elbląga sprzed wojny.
puyopuyo (2004.08.30)

info

0  
  0
Mi to raczej przypomina starą, opuszczoną hale fabryczną przygotowaną do rozbiórki. Litości chyba nie macie zamiaru tego zrealizować?
wb (2004.09.16)

info

0  
  0
E tam gadacie bzdury ... bardzo fajny budynek i tak wy za to nieplacice ... dla mnie to hit .. no chyba ze wolice tam takiw wykopki a tam jakies dzieci ktore moga se zrobic krzywde albo jakies zule chclejace wode :/ Pozatym unia sie dolozy i tak dalej ... Ja wole zeby ten budynek tam stal .. nOObki .. :P
TibiaRox (2004.09.16)

info

0  
  0