UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie no litości! moja siostrzenica uklada ciekawsze budowle z klockow lego. Architekci,ruszcie głową i sprawdzie,zebysmy nie musieli sie wstydzic naszej starowki.wkoncu jest ona wizytowka miasta.. pozdr

anna

Anuluj