UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

E tam gadacie bzdury ... bardzo fajny budynek i tak wy za to nieplacice ... dla mnie to hit .. no chyba ze wolice tam takiw wykopki a tam jakies dzieci ktore moga se zrobic krzywde albo jakies zule chclejace wode :/ Pozatym unia sie dolozy i tak dalej ... Ja wole zeby ten budynek tam stal .. nOObki .. :P

TibiaRox