A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu nie chodzi o polot, lecz funkcjonalność i brak ładu w przestrzeni. Ta sklejanka z kawałków "pruskiej" (przepraszam) architektury szpeci, bo jest agresywna.
Tak, polotu w tym kolazu zabrakło. Może rzeczywiście należałoby wziąc z "projektu konkurencji" trochę pomysłów na uzycie innych materiałów (niz cegła i szkło). Ale wówczas to przestanie być "regionalne" (nie "pruskie", skądże! tylko "regionalne")
Skąd ta alergia internauty na "pruskość" architektury. Przecież ona tam była. A jak widać tradycja utrwaliła się na tyle mocno, że wspólczesny architekt z Wybrzeża nie chce lub potrafi się od tej właśnie, pruskiej (tak!), tradycji oderwać. Jest ona również dobrze przyjmowana przez inwestrów, bo przecież przyjęli do realizacji oparty na pruskiej tradycji projekt, jako doskonały. Więc, pytam, skąd te nerwowe gesty? To sie przecież podoba mieszkańcom, których urzędnicy reprezentują.
A moim zdaniem ten pomysł jest nieudany. To kit
A mnie się podoba ten budynek na Łączności. Jak dla mnie jest o wiele lepszy od tego projektu. A jesli już ratusz musi byc na starym mieście, to powinien mieć..."to coś"... nie wiem ,co by to mogło być,może warto ustylizować go na jakiś zabytek,zeby nie wygladał jak budynek banku albo ZUs-u. NIe bardzo podoba mi sie unowocześnianie Starówki. A moze czas powrócic do odbudowywania Starówki w dawnym duchu?i klimat byłby ciekawszy....
moze i ladny, ale wiezyczka by sie przydala. Moze radni zrobia zrzute??
Zdania nie zmieniam: to kit (nawet wieżyczka go nie uratuje).
TEN RATUSZ PASUJE DO STARÓWKI JAK DO ŚWINI SIODŁO.A I TA STARÓWKA NIEJEST REWELACYJNA .DZIURA NA DZIURZE. MOZE KTOŚ BY SIE POSTARAŁO JAKĄŚ PORZĄDNĄ DYSKOTEKE???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dyskotekę? To "Planetę" Małp zamknęli?
ten na stronie tytulowej jest swietny, ale ten nowoczesny to kicz jak cholera :( nie budujcie mi tego przy oknie:( prosze!