UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem pewna, czy to co "siostrzenica" tak świetnie układa z klocków, równie znakomicie powtórzą architekcie. Oni albo zapomnieli już jak budowali własne "klockowe" dzieła, albo nie dorośli do klocków "lego". Bo ta budowla złożona jest z klocków lego wybranych z paru różnych pudełek. I na tym polega cały kłopot. "Siostrzenica" zapewne się nie myli i układa klocki "wg gatunku" - Panowie architekcie chyba pozbierali pororzucane i pomieszane klocki swoich wnuczek i z nich zrobili kolażowy ratusz. I to ma być dominanta "starówki" - serce miasta? - Dziwię się tym, co widzą w tym projekcie "hit".

Zocha

Anuluj