UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę, nie budujcie tego. Brzydkie jest i w dodatku w niczym nie przypomina Elbląga sprzed wojny.
puyopuyo
Proszę, nie budujcie tego. Brzydkie jest i w dodatku w niczym nie przypomina Elbląga sprzed wojny.
puyopuyo