UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
E tam gadacie bzdury ... bardzo fajny budynek i tak wy za to nieplacice ... dla mnie to hit .. no chyba ze wolice tam takiw wykopki a tam jakies dzieci ktore moga se zrobic krzywde albo jakies zule chclejace wode :/ Pozatym unia sie dolozy i tak dalej ... Ja wole zeby ten budynek tam stal .. nOObki .. :P
TibiaRox