UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kto widział ten projekt w "pełnej krasie": z pokazanymi wszystkimi elewacjami, z rzutami poszczególnych kondygnacji, ten ma tytuł do tego, aby go oceniać. Ja tego nie potrafię na podstawie fragmentu całości. Nie mam więc zdania ani czy to kit ani też czy to hit. Bardzo tendencyjne są takie "rozgrywki" o "niewidomym". Ale, przyznam, świetne do manipulowania opinią publiczną. Brawo stratedzy z urzędu.
Krzysztof