UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto widział ten projekt w "pełnej krasie": z pokazanymi wszystkimi elewacjami, z rzutami poszczególnych kondygnacji, ten ma tytuł do tego, aby go oceniać. Ja tego nie potrafię na podstawie fragmentu całości. Nie mam więc zdania ani czy to kit ani też czy to hit. Bardzo tendencyjne są takie "rozgrywki" o "niewidomym". Ale, przyznam, świetne do manipulowania opinią publiczną. Brawo stratedzy z urzędu.

Krzysztof

Anuluj