UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zadziwia mnie dziwne podejscie policji do problemu złego parkowania w Elblągu. Kierowcy są zdezorientowani co i gdzie wolno. Na Komeńskiego, gdzie zawsze tak się parkuje przyjadą, bo ktoś uparcie chce chodzić chodnikiem- parkingiem po prawej, a nie normalnym po lewej stronie i zadzwoni 997.Na parkingu przed Ogrodami piękne BMW zawsze stoi gdzie nie wolno i nic, na Stoczniowej audi ma chyba abonament na skrzyzowaniu przy podwojnej ciągłej, przy Alstomie obok to już tylko na drzewach nie parkują, ale co mają robić gdy madre innaczej wladze robiąc ulicę Nową / Sprawy Elbląskiej zapomnialy, że tam jest największe skupisko firm pod adresem Stoczniowa 2,, a przed Kauflsndem, wolna partyzantka i na kopertach przed Leclerciem, czy obok przed przychodnią na Żeromskiego calymi dniami wypasione fury lekarzy, że pol metra dla pieszych nie ma. Drodzy Policjanci, ogarnijcie csię trochę i zdecydujcie co nam wolno w Elblągu, bo już sami nie wiemy patrzac na te kwiatki.


Anuluj