UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Rowerowiec. A czy na starówce nie pobiłeś czasem "ciapatego", który chciał ci sprzedac zegarek?;-) Oj gimbaza, gimbaza.


Anuluj