UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To może też policja zawita na ul. Grochowską, tutaj niektórzy kierowcy parkują w poprzek chodnika, chociaż naprawdę mają mnóstwo miejsca poza chodnikiem. Na próbę zwrócenia uwagi niektórzy reagują bezczelnie i wulgarnie

justek

Anuluj