UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może też policja zawita na ul. Grochowską, tutaj niektórzy kierowcy parkują w poprzek chodnika, chociaż naprawdę mają mnóstwo miejsca poza chodnikiem. Na próbę zwrócenia uwagi niektórzy reagują bezczelnie i wulgarnie
justek