UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy w końcu zrobicie porządek z rowerami nie idzie przejść po chodniku jada chodnikiem i jeszcze wyzywają ludzi trzeba uciekać z pod kół mieszkam na Sienkiewicza tu juz wogóle nie można chodzic chodnikiem wszyscy jada w strone bazantarni w soboty to istny wyścig jeszcze gorzej gdy wracają od strony stadionu na dół chodnikiem jadą 30 40 na godz co będzie jak uderzy w dziecko czy dorosłego na rowerzystów nikt nie zwraca uwagi


Anuluj