UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tam jest miejsca i dla samochodów i dla pieszych tylko jedne gamoń z drugim parkuje jak ciołek zamiast przy samej linii krawężnika wjeżdża jak akurat samochód się ustawi. Jakby parkowali dobrze to i pieszy by się tam zmieścił. Osobną historią jest to, że widać że społeczeństwo się bogaci bo większość pojazdów to samochody uczniów TM a więc rodziców stać na takie szaleństwa. Jeszcze 15 lat temu nikt z mojej klasy liceum nie podjeżdżał samochodem do szkoły. .. .
anahan