UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To może też policja zawita na ul. Grochowską, tutaj niektórzy kierowcy parkują w poprzek chodnika, chociaż naprawdę mają mnóstwo miejsca poza chodnikiem. Na próbę zwrócenia uwagi niektórzy reagują bezczelnie i wulgarnie

justek