A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja jestem za przywróceniem kary śmierci!! Życie za życie. Dlaczego mają sobie trochę posiedziec w ciepełku, gdzie żreć dostanie, dach nad głowa ma i jeszcze takiemu kursy i inne duperele zasponsoruja.
Zastanawiam sie tylko nad tym, że gdyby ten cwaniaczek wyladowal sobie agresje na kimś z rodziny sędziego, to ciekawe ile by posiedział.
7 lat za zabójstwo? a 10 za podrobiony banknot, do tego po co bił i skakał? chciał wycisnąć z głowy człowieka papierosa?
Ludzie-sedziowie i prokuratorzy-ogarnijcie się!!! kara ma odstraszać a nie pozwalać na takie sprawy. To jak by o tych terrorystach z Francji napisać, że zabić nikogo nie chcieli, tylko im sie kałachy zaciłeły w centrum miasta, oni chcieli przywitac ramadan. .. ach szkoda słów.
Mnie jak pobiło 2ch oprychów a było ich w grupie 16osób a ja sam-to policja wezwana przyjechała PO GODZINIE!!! i stwierdziła że to bójka uliczna 1 na 16!!! prokuratura umożyła, bo jak 1 mnie trzymał to 2 bił-nigdy nie na raz-a prawo zezwala na takie czyny, bo jakby bili mnie we dwójke albo w 16 na raz!!! to co innego
pieprznij swoja matkę w ryj-że wydała na świat takiego schizola!
7 lat za bezdomnego a ile lat za prokuratora i sędziego dają ?
Zabił jak zabił może nie kontrolował się ma coś z głową to do psychiatryka ale nie narzekajcie na Polskie prawo bo chyba w Niemczech gett nie widzieliscie gdzie przejdziesz przez dzielnice to już nie wyjdziesz i nawet twoja matka twoich zwłok nie zobaczy bo nawet policja by sie tym nie zainteresowala tak jest na zachodzie wiec ludzie nie narzekajcie na Polskie prawo jedynie co by mogli zrobić to znieść prawo do posiadania narkotyków nei jestem za tym ale im wiecej mozna dostac tym wieksze pieniadze mozna zarobic i tym wiecej ludzi sie za to bierze. .. ludzie w polsce to ciemnogrod i nie wiedza ze im wiecej zakazesz tym wiecej popytu i wiecej podazy tyle w temacie
Siódemke owszem ale w Czarnym. Po odbyciu kary w Czarnym 13 lat minimum w zakładzie zamknietym dla psychopatów np w Kocborowie. Żadne półwolnościowe psychiatryki typu Frombork. To mamy już 20 lat. Nastepne 5 lat dozoru i zgłaszania sie co drugi dzień na Tyśiąclecia i meldowanie czy pracuje, czy się uczy. Ogólnie co robi przez 24 godziny na dobę. etc
Kumpel mi 30zł wisi. .muszę go uwalić na p. .. tylko nie wiem jeszcze jak go wskrzesić żeby móc ponownie ubić!! Jakieś propozycje?
A teraz poważnie. .. jaki wymiar. .. jaka sprawiedliwość. .OKO ZA OKO i by był święty spokój!! zamiast sądu kata. .chociaż coś by się działo. .śmiech. .. dzisiaj ludzie bez przyszłości nie boją się niczego i niczego nie szanują. .. a później zdziwienie. .. ehh zresztą wracam pykać dalej we Wiedźmina hahaha
Michał gdzieś zabarłoiżył. Niebawem sie znajdzie z jakaś kobitką w Zakopcu i bedzie gitara
Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 7 lat. .? No chyba że bezdomny w mniemaniu prokuratury to zwierze. .
Czy prokurator jest w zmowie z tym bydlakiem, czy po prostu prokurator jest środkiem z kapusty?