UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
7 lat za zabójstwo? a 10 za podrobiony banknot, do tego po co bił i skakał? chciał wycisnąć z głowy człowieka papierosa? Ludzie-sedziowie i prokuratorzy-ogarnijcie się!!! kara ma odstraszać a nie pozwalać na takie sprawy. To jak by o tych terrorystach z Francji napisać, że zabić nikogo nie chcieli, tylko im sie kałachy zaciłeły w centrum miasta, oni chcieli przywitac ramadan. .. ach szkoda słów. Mnie jak pobiło 2ch oprychów a było ich w grupie 16osób a ja sam-to policja wezwana przyjechała PO GODZINIE!!! i stwierdziła że to bójka uliczna 1 na 16!!! prokuratura umożyła, bo jak 1 mnie trzymał to 2 bił-nigdy nie na raz-a prawo zezwala na takie czyny, bo jakby bili mnie we dwójke albo w 16 na raz!!! to co innego
wiemcopiszÄ™