UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Siódemke owszem ale w Czarnym. Po odbyciu kary w Czarnym 13 lat minimum w zakładzie zamknietym dla psychopatów np w Kocborowie. Żadne półwolnościowe psychiatryki typu Frombork. To mamy już 20 lat. Nastepne 5 lat dozoru i zgłaszania sie co drugi dzień na Tyśiąclecia i meldowanie czy pracuje, czy się uczy. Ogólnie co robi przez 24 godziny na dobę. etc


Anuluj