UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Siódemke owszem ale w Czarnym. Po odbyciu kary w Czarnym 13 lat minimum w zakładzie zamknietym dla psychopatów np w Kocborowie. Żadne półwolnościowe psychiatryki typu Frombork. To mamy już 20 lat. Nastepne 5 lat dozoru i zgłaszania sie co drugi dzień na Tyśiąclecia i meldowanie czy pracuje, czy się uczy. Ogólnie co robi przez 24 godziny na dobę. etc