UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja jestem za przywróceniem kary śmierci!! Życie za życie. Dlaczego mają sobie trochę posiedziec w ciepełku, gdzie żreć dostanie, dach nad głowa ma i jeszcze takiemu kursy i inne duperele zasponsoruja. Zastanawiam sie tylko nad tym, że gdyby ten cwaniaczek wyladowal sobie agresje na kimś z rodziny sędziego, to ciekawe ile by posiedział.

przywrocickaresmierci