UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kumpel mi 30zł wisi. .muszę go uwalić na p. .. tylko nie wiem jeszcze jak go wskrzesić żeby móc ponownie ubić!! Jakieś propozycje? A teraz poważnie. .. jaki wymiar. .. jaka sprawiedliwość. .OKO ZA OKO i by był święty spokój!! zamiast sądu kata. .chociaż coś by się działo. .śmiech. .. dzisiaj ludzie bez przyszłości nie boją się niczego i niczego nie szanują. .. a później zdziwienie. .. ehh zresztą wracam pykać dalej we Wiedźmina hahaha

Wiedźmak