UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kumpel mi 30zł wisi. .muszę go uwalić na p. .. tylko nie wiem jeszcze jak go wskrzesić żeby móc ponownie ubić!! Jakieś propozycje? A teraz poważnie. .. jaki wymiar. .. jaka sprawiedliwość. .OKO ZA OKO i by był święty spokój!! zamiast sądu kata. .chociaż coś by się działo. .śmiech. .. dzisiaj ludzie bez przyszłości nie boją się niczego i niczego nie szanują. .. a później zdziwienie. .. ehh zresztą wracam pykać dalej we Wiedźmina hahaha
Wiedźmak