64
30.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do szamba z nim !
zdsfhk (2015.11.30)

info

4  
  0
7 lat, zgoda. .. ale ma to być 7 lat ciężkich robót! Głupota powinna być szczególnie odczuwalna!
ambroży (2015.11.30)

info

1  
  1
a gdyby tak skatował i zabił prezydenta Polski, to też zaproponowałby mu prokurator 7 lat?Albo za prokuratora, czy sędziego?
mm263 (2015.11.30)

info

11  
  0
życzę ci żebyś został bezdomnym imbecylu i niech cie bydlaku małolaci pomylą z workiem treningowym
(2015.11.30)

info

5  
  1
Ciekawe, gdzie byliście elblongi, mądrale w dresach, jak ten gość zabijał, to był wasz kumpel, chlaliście z nim browara. Rozejrzyjcie się pod waszym sklepem jeszcze paru takich tam wystaje.
cda (2015.11.30)

info

2  
  0
0,6 alkoholu i wpadł w szał-głupie TŁUMACZENIE, NIENORMALNY- prokurator, tyle jest po 2 browarach, A jakby wypił 0,5 litra czystej to pewnie by skopał ze 4- ech bezdomnych i dostał 8 lat. PRAWO O KANT H. .. ROZBIĆ.
ttt (2015.11.30)

info

6  
  0
Niestety, ale tytuł artykułu źle świadczy o autorze. Bezdomny, czy bezrobotny itp. ale to zawsze człowiek. A ten 22-letni to jakiś zwyrodnialec. Kara 7 lat to chyba jakaś kpina. Kto tak kwalifikuje taki czyn? Za zabicie psa kara jest chyba wyższa.
jamess (2015.11.30)

info

6  
  0
Na pal bydlaka,albo co najmniej dożywocie!!!
mark13 (2015.11.30)

info

4  
  0
Pozdrowienia dla wiezienia, trzymaj się młody;-)
Diabełek (2015.11.30)

info

1  
  4
Maksa to może coś się zmieni. .i bez możliwości wcześniejszego wyjścia. .!
(2015.11.30)

info

0  
  0