A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do szamba z nim !
7 lat, zgoda. .. ale ma to być 7 lat ciężkich robót! Głupota powinna być szczególnie odczuwalna!
a gdyby tak skatował i zabił prezydenta Polski, to też zaproponowałby mu prokurator 7 lat?Albo za prokuratora, czy sędziego?
życzę ci żebyś został bezdomnym imbecylu i niech cie bydlaku małolaci pomylą z workiem treningowym
Ciekawe, gdzie byliście elblongi, mądrale w dresach, jak ten gość zabijał, to był wasz kumpel, chlaliście z nim browara. Rozejrzyjcie się pod waszym sklepem jeszcze paru takich tam wystaje.
0,6 alkoholu i wpadł w szał-głupie TŁUMACZENIE, NIENORMALNY- prokurator, tyle jest po 2 browarach, A jakby wypił 0,5 litra czystej to pewnie by skopał ze 4- ech bezdomnych i dostał 8 lat. PRAWO O KANT H. .. ROZBIĆ.
Niestety, ale tytuł artykułu źle świadczy o autorze. Bezdomny, czy bezrobotny itp. ale to zawsze człowiek. A ten 22-letni to jakiś zwyrodnialec. Kara 7 lat to chyba jakaś kpina. Kto tak kwalifikuje taki czyn? Za zabicie psa kara jest chyba wyższa.
Na pal bydlaka,albo co najmniej dożywocie!!!
Pozdrowienia dla wiezienia, trzymaj się młody;-)
Maksa to może coś się zmieni. .i bez możliwości wcześniejszego wyjścia. .!