UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zabił jak zabił może nie kontrolował się ma coś z głową to do psychiatryka ale nie narzekajcie na Polskie prawo bo chyba w Niemczech gett nie widzieliscie gdzie przejdziesz przez dzielnice to już nie wyjdziesz i nawet twoja matka twoich zwłok nie zobaczy bo nawet policja by sie tym nie zainteresowala tak jest na zachodzie wiec ludzie nie narzekajcie na Polskie prawo jedynie co by mogli zrobić to znieść prawo do posiadania narkotyków nei jestem za tym ale im wiecej mozna dostac tym wieksze pieniadze mozna zarobic i tym wiecej ludzi sie za to bierze. .. ludzie w polsce to ciemnogrod i nie wiedza ze im wiecej zakazesz tym wiecej popytu i wiecej podazy tyle w temacie

zxcs