A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od wiosny do jesieni powinny tam funkcjonować rynny, odbywać się imprezy, festyny, dni Elbląga itd. będzie zysk będzie się działo.
Od wiosny do jesieni powinny tam funkcjonować rynny, odbywać się imprezy, festyny, dni Elbląga itd. będzie zysk będzie się działo.
Czerwono Zielony zrobił go szefem. WCR i odrazu góra stała sie niepotrzebna. A gdzie kuzwa kary za niedotrzyamnie uwowy dzierżawnej. Komuchy maja się dobrze. Zwłaszcza w tym czerwonym milicyjno baniacko esbeckim układzie.
wydzierzawić za 1 zł i tak dobrze że ktoś zainwestował w ten ugor, to chociaż mieszkańcy mają pożytek z tej góry, jak stała odłogiem to nikt jakoś nie krakał o dochodach dla miasta, a jak ktoś robi biznes to zaraz hieny wyją że robi po znajomości kasę, weź się jeden z drugim nierobem i też tłucz kasę jak masz 1 gram mózgu.
Zrobic trase zjazdowa na igielucie i narciarzy bedzie od marca do listopada full. .. w innych miastach to sie sprawdzilo
Gdy za 10 lat wrócą zimy od października do marca to będą się zabijać o ten teren.
Górką zarządzają tłumoki. W pierwszym roku był snowpark, były zawody to całe trójmiasto i okolice się zjechały bo był to największy snowpark na północy, automatycznie każdy kupił karnet zjazdowy. Następnego roku nie odpalili snowpakru, czemu ? Bo wazniejsze były kamery na stoku, no to wszyscy sie wypieli i już od groma karnetow poszlo w piz. .. Gdy była minusowa temperatura to armatki były wyłączone albo uszkodzone, jak było na plusie to oni nasnieżali woda. Dodatkowo barany zamiast naśnieżac rownomiernie caly stok i pozniej tylko go ratrakowac to ustawiali armatki w jedno miejsce jak zrobila sie kupka sniego to ratrakiem pchali to pod gorke. .. a pozniej dziwili sie ze wiecznie awaria ratraku i co chwile stok nie przygotowany bo naprawa ratraka za droga. Lepiej niech sie mongolskim baletem zajma a nie stokiem. Niech wezmie to firma ktora jest nastawiona na narciarzy/snowboardzistow, a nie takie gamonie. Wystarczyloby żeby pojechali do Wiezycy/Przywidza itd wynajeli pokoj pod stokiem i popatrzyli jak sie ratrakuje i jak sie przygotowuje stok. Spędzili by tak tydzień to chociażby lizneli czegos. A nie teraz placzą. Mają to na co zapracowali i tyle.
A trzeba było przed wyborami zgłosić PiS - owi postulat obietnicy " wiecznego sniegu " w Elblagu w czasie zimy. Duda, Szydło i Wilk z pewnością obiecaliby to. I Elbląg byłby zimową stolicą Polski. Może nawet z szansami na Zimowe Igrzyska Olimpijskie.
Niech spółka zabierze swoje wyposażenie, tj. wyciąg, ratraki, rozbierze budynek, zlikwiduje parking, rozbierze park linowy, poprosi miasto o zwrot kosztów za profilowanie tras zjazdowych ( kupione lub wykonane za prywatne pieniądze). Po zwrocie tych kosztów przez samorząd, proszę o rozpisanie przetargu i niech kolejny frajer zainwestuje kilka milionów złotych ku ucziesze gawiedzi. Brawo porównujmy górę z kioskiem ruchu i niech znowu naszą górkę obejmie mosir i zamontuje wyrwirączkę i zapuści chwasty, tak jak było tam jeszcze kilka lat temu. Dlatego byliśmy, jesteśmy i będziemy wypierdkami Olsztyna. Słonina nie ma tu nic do rzeczy. To my mieszkańcy tego miasta jesteśmy zwykłymi gnojkami, którzy dołują tych którzy próbują w tym grajdole cokolwiek zrobić. Miłego wieczoru.
co ten Zdzisiu kombinuje. ..