UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wydzierzawić za 1 zł i tak dobrze że ktoś zainwestował w ten ugor, to chociaż mieszkańcy mają pożytek z tej góry, jak stała odłogiem to nikt jakoś nie krakał o dochodach dla miasta, a jak ktoś robi biznes to zaraz hieny wyją że robi po znajomości kasę, weź się jeden z drugim nierobem i też tłucz kasę jak masz 1 gram mózgu.
hienna