UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A trzeba było przed wyborami zgłosić PiS - owi postulat obietnicy " wiecznego sniegu " w Elblagu w czasie zimy. Duda, Szydło i Wilk z pewnością obiecaliby to. I Elbląg byłby zimową stolicą Polski. Może nawet z szansami na Zimowe Igrzyska Olimpijskie.


Anuluj