UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wydzierzawić za 1 zł i tak dobrze że ktoś zainwestował w ten ugor, to chociaż mieszkańcy mają pożytek z tej góry, jak stała odłogiem to nikt jakoś nie krakał o dochodach dla miasta, a jak ktoś robi biznes to zaraz hieny wyją że robi po znajomości kasę, weź się jeden z drugim nierobem i też tłucz kasę jak masz 1 gram mózgu.

hienna

Anuluj